KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 13139452

nr 1313 9452

Teckningar

2 st, Oidentifierad konstnär. 1800-tal, ramade, flickor, 38x30 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 mars 2020
kl 18:13:20

16/3 18:08:20 1      Vinnande bud

ABC-flickor (Lisa Larson)